"Олімпік" – "Карпати": ситуація навколо матчу

04 грудня 09:45
Переглядів: 159

У неділю, о 14:00, на стадіоні «Ювілейний» у Сумах має відбутися матч Ліги Парі-Матч між донецьким «Олімпіком» та львівськими «Карпатами». Однак, зважаючи на усе те, що зараз відбувається в Сумах, можна зробити висновок – проведення поєдинку знаходиться під загрозою.

Карпатівці вирушили до Сум у п’ятницю зранку. Цілий день команда добиралася до міста, подолавши снігові замети та ожеледицю на дорогах. Тренерський штаб навмисно спланував тиждень так, щоб провести день у дорозі, після чого, в суботу, провести тренування. «Олімпік» відразу повідомив, що поля з натуральним покриттям «Карпатам» не нададуть, натомість запропонують штучний газон. Також клуб, який формально є господарем, попросив «зелено-білих» привезти з собою власні м’ячі. 

У «Карпатах» до такого поставилися із розумінням, однак справжній шок на них чекав, коли команда приїхала до футбольного центру «Барса», де планувалося провести тренування. Виявляється, навіть із штучного поля ніхто і не думав згребти сніг. Постоявши по кісточки у снігу, тренерський штаб відшукав поруч дитячий майданчик, теж зі штучним покриттям, але на ньому було менше снігу. Олег Дулуб дав команду змінити дислокацію, після чого 19 футболістів та весь персонал спробували поміститися на майданчику, розміром 40 на 20 метрів. 

Ясно, що провести повноцінну розминку не вдалося. Так само, на такому покритті нереально було провести бодай мінімальну двосторонку. Тому карпатівці розім’ялися симбіозом гандболу, баскетболу та регбі. Фактично, ногами не грали, лише руками і головою. 

Але це були ще квіточки. Коли делегація львівського клубу приїхала на стадіон «Ювілейний», то побачила, що поле вкрите тихою сніговою ковдрою. На щастя, обійшлося без клопотів із дирекцією стадіону, на відміну від попереднього матчу у Сумах. Тоді, нагадаємо, одеський «Чорноморець» зо дві години чекав біля входу на приїзд директора з ФФУ – керівництво стадіону гостей впускати відмовлялося. Карпатівці ж пройшли підземними тунелями і опинилися біля лав запасних. Поле і не думали розчищати. Довелося самим брати у руки лопати і відгрібати сніг. Яким же було здивування, коли виявилося, що під снігом нема ніякої плівки, лише залишки трави та повністю промерзла земля.

Звичайно, у такій ситуації нема жодного смислу вмикати підігрів. Він був би актуальним, якби його задіяли ще десять днів тому. Особливо ефектний звук замерзлий газон видавав тоді, коли реагував на удари кулаком. Такий газон можна сміливо порівняти із бетоном. 

Коли вже почало темніти, на «Ювілейний» приїхав директор матчу ФФУ Сергій Шебек. Вислухавши пояснення працівників стадіону і спробувавши газон, він сказав, що рішення про те, чи можна проводити поєдинок, прийматиме лише головний суддя і лише в неділю. 

Інформаційний центр продовжить слідкувати за усіма подіями та новинами навколо цього поєдинку. Найпершими їх дізнаватимуться читачі та підписники карпатівських соціальних мереж: Instagram, Twitter, Facebook та ВКонтакті. Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: