Озброїлися картами і компасами - відео

26 травня 19:46
Переглядів: 1775

Упродовж двох днів спортивні орієнтувальники визначали з-поміж себе найпрудкіших та найкмітливіших. У гонитві за перемогу в обласній першості взяли участь близько сотні львів`ян. Наймолодшому із них — лише дев`ять років, найстаршому — близько сімдесяти.

Розпочалися змагання із курйозу. За декілька хвилин перед стартом чемпіонату, на телефонну лінію 102 посипалася злива дзвінків.

Львів`яни масово повідомляли про вибухівку на Сихові. На місце ймовірного замінування кинулися рятувальні служби. Як виявилося згодом, галасу наробили контрольні пункти орієнтувальників. Після того, як із псевдобомбою розібралися, спортсмени врешті готуються стартувати.Тут навіть наймолодші вміють користуватися компасом. За умовою змагань, учасники повинні віднайти усі контрольні пункти та дістатися фінішу. Без спеціальної підготовки на перемогу годі й розраховувати.

На результат впливає навіть вміння правильно складати карту. Аби вирватися у фаворити,слід не лише перегнати суперників,а й поборотися із погодою. Для наймолодших спортсменів тут головне — участь. Спринтерську дистанцію орієнтувальники здолали.

Тепер готуватимуться до чемпіонату України. Щоправда, вже на велосипедах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: