Під час Ярмарку спорту Андрій Садовий вручив Тарасові Міщуку сертифікат на квартиру

22 вересня 19:00
Переглядів: 475

Сьогодні у Львові розпочалась велика спортивна подія – Ярмарок спорту. Під час урочистого відкриття заходу у палаці спорту «Динамо» міський голова Львова Андрій Садовий спільно з компанією-забудівельником вручили сертифікат та ключі від квартири бронзовому призеру Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Тарасу Міщуку. 

«У нас є добра традиція у Львові, що за олімпійські медалі місто надає серйозні матеріальні допомоги. Сьогодні хочу відзначити нашого бронзового переможця Олімпіади Тараса Міщука.

Тарас привіз медаль до Львова. Він важко для цього працював. Наступна медаль, яку він має привезти, має бути золотою. Місто зі свого боку має максимально сприяти, щоб він мав всі можливості, щоб розвиватись і повноцінно проживати у Львові. Ми домовились спільно з обласною владою, з забудівельником, що ми зробимо все можливе. Сьогодні Тарас отримує сертифікат та ключі від квартири. Кожен, хто буде привозити до Львова медаль Олімпіади, буде мати максимальну підтримку від міста», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Хочу подякувати усім, хто мені сприяв в отриманні цього житла. Дуже дякую. Мені дуже приємно. Займатись спортом – це круто. Такі заходи, як Ярмарок спорту, дуже приємні», - зазначив спортсмен Тарас Міщук.

Відтак, Тарас Міщук, каноїст, бронзовий призер Ігор XXХI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, отримав двокімнатну квартиру у Львові на вул Кульпарківській.

Нагадаємо, за виділення одноразової матеріальної допомоги в розмірі 420 тис. грн бронзовому призеру Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Тарасові Міщуку проголосували на сесії Львівської міської ради. Кошти були призначені на купівлю квартири. Дофінансувала придбання житла Львівська обласна рада.

«Всі, хто до Львова привозив олімпійські медалі, завжди мав і буде мати підтримку від міста. Тут ми спільно це зробили, була допомога від обласної ради, сам забудівельник пан Іван Торський також фінансово долучився. Сьогодні наш чемпіон отримав ключі. Він дуже просив, щоб помешкання було не далеко від спортивної бази, де він займається. Він займається на Глині Наварії, з вул. Кульпарківської там їхати не далеко», - додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Довідка

Бронзового призера Ігор XXХI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро каноїста Тараса Міщука визнали найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного серпня.

Кандидатуру спортсмена одноголосним рішенням підтримали усі члени колегії управління фізичної культури і спорту Львівської обласної державної адміністрації та члени виконкому відділення НОК України у Львівській області. Таке визнання 21-річний львівський весляр заслужив за здобуття у парі з Дмитром Янчуком бронзової медалі Олімпійських ігор в Ріо у каное-двійці на дистанції 1000 метрів.

Тренером відомого спортсмена є заслужений тренер України Роман Бундза.

Тарас Міщук народився 22 липня 1995 року у м. Дубно Рівненської області. Випускник Львівського училища фізичної культури 2015 року; студент Львівського державного університету фізичної культури. Чемпіон Європи та бронзовий призер чемпіонату світу у парі з Дмитром Янчуком.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: