"Прагнемо вивести "Карпати" на європейську арену" - Олександр Здровецький

04 серпня 14:26
Переглядів: 558

У першому домашньому матчі «Карпат» в новому чемпіонаті, що відбувався на «Арені Львів», сама гра почалася із незвичної процедури. Між підтрибунним приміщенням та полем знаходилася спеціальна конструкція, забрендована в кольори преміум-спонсора «Карпат» будівельної корпорації Global Development. Маленька дівчинка, яка виводила на поле головного арбітра матчу, узяла з цієї конструкції м’яча та винесла його на газон. 

Це нововведення стало одним із елементів співпраці між львівськими «Карпатами» та будівельною корпорацією Global Development, чимало працівників якої підтримували «левів» із трибун. 

«Корпорація Global Development вважає значним досягненням партнерство з одним із провідних футбольних клубів України – львівськими «Карпатами». Ми гордимося футболістами «Карпат», а також нашою продуктивною співпрацею та нововведеннями, які розробляємо спільно з клубом. Відтак, під час першого домашнього матчу мали нагоду презентувати вдалі європейські новинки у нашому футболі. Мова йде, зокрема, про спеціальну підставку для м’яча, що знаходиться біля поля. Таким чином ми паралельно просуваємо свій бренд і підтримуємо львівський клуб. Це далеко не єдиний приклад нашої співпраці. У найближчому майбутньому уболівальники «Карпат» побачать ще чимало цікавого. І це не дивно, адже ми прагнемо спільними зусиллями вивести львівський футбол на європейську арену, бо наші хлопці заслуговують визнання», – зазначив керівник Global Development Олександр ЗдровецькийНагадаємо, що 18 травня 2016 року, ФК «Карпати» та будівельна корпорація Global Development підписали договір про співпрацю. Global Development – це корпорація, що втілює в життя інноваційні рішення і проекти, враховує сучасні тенденції та потреби покупців і вносить власну лепту в розвиток будівельної галузі. Команда фахівців Global Development прагне виходити на нові рівні ділового та технічного розвитку. Раціональний підхід до будівництва, використання новітніх технологій та матеріалів. Global Development створює не просто будівлі, а концептуально новий світ, що вже став комфортним для тисяч українських сімей. За час продуктивної діяльності вироблено власне оригінальне бачення сучасної новобудови, засноване на потребах покупців та партнерів, відшліфоване досвідом й вдосконалене сучасними інноваціями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: