Президент ФК "Карпати" Коломия прокоментував події фінального матчу Кубка Івано-Франківської області

17 жовтня 20:00
Переглядів: 279

Президент ФК "Карпати" (Коломия) Олександр Тарасюк прокоментував події фінального матчу кубка області:

- Хочу почати з того, що з огляду на той фінансовий і кадровий цейтнот, в якому опинилася наша команда в цьому сезоні не багато спеціалістів, футбольних вболівальників очікувало побачити Коломию в фіналі. Те, що ми дійшли до фіналу і протягом всього поєдинку билися, в буквальному значенні цього слова, за перемогу, це заслуга самих гравців, які всією душею вболівають за своє місто і честь Коломиї для них це не пусті слова.

В фіналі ми зустрічалися з сильним суперником. "Оскар" (Підгір'я) команда самодостатня, команда благополучна, з якісним підбором виконавців. Я думаю, що їм, як і нам важливо було отримати чесну перемогу і дуже прикро, що фінальний матч кубка області завершився таким гучним скандалом. В фіналі точилася безкомпромісна боротьба з першої до останньої хвилини і волею футбольного бога все вирішувалося в серії післяматчевих пенальті. Те, що сталося під час пробиття нами останнього 11-метрового удару, я вважаю, є кричущою ситуацією. чевидні речі, нажаль, не були визнані арбітрами матчу вплинули на остаточний результат. Відповідно моє рідне місто, місто наших футболістів було позбавлено права боротися за кубок і привезти в підсумку його до Коломиї.

Для мене відверто незрозуміло була позиція представників федерації футболу Івано-Франківської області і арбітрів матчу, коли на пряме запитання у зв'язку з чим був незарахований м'яч, забитий Максимом Попадюком всі одноголосно стверджували, що м'яч не перетнув лінію воріт. Тобто, гол не відбувся. Кадри відеозйомки підтверджують, що м'яч був у воротах. Чому арбітри Юрій Синишин та Тарас Семанюк цього не побачили для мене по сьогоднішній день залишається загадкою.

Вчора я отримав телефонний дзвінок від арбітра того матчу Тараса Семанюка, в якому він висловив свої вибачення стосовно цього епізоду. Визнав свою помилку. Але тим не менше, на душі в мене особисто, в усіх гравців команди дуже неприємний осадок залишився. Просто якась фатальна чи упереджена помилка арбітра позбавила нас можливості привезти кубок в Коломию.

В підтрибунному приміщенні стадіону в мене відбувся жорсткий діалог з головою ІФФФ поном Тарасом Климом, який з незрозумілою жорсткістю, і я б навіть сказав, агресією переконував мене, що більшість фахівців та він особисто бачили, що м'яч лінію не перетнув і той жест, який проявили наші футболісти, не вийшовши на нагородження, був трактований представниками обласної федерації як неповага до команди суперника і до вболівальників. Повірте, щодної неповаги до свого суперника ми не проявляли. Більше того, ми свого суперника поважаємо і розуміємо на скільки сильний суперник в нас був. Після гри я особисто кожному гравцю команди "Оскар" (Підгір'я) пожав руку і подякував за чесний футбол і за хорошу гру.

Але разом з тим, звинувачення на мою особисту адресу, що я не дозволив своїм футболістам вийти на нагородження, це не правильно. Це була воля футболістів, і повірте, душею і серцем я був з ними за одно. У нас забрали можливість отримати перемогу. Інакше я це не трактую. Щодо розмови про те, що на цьому кубковому матчу вшановували заслужених людей, ветеранів прикарпатського футболу і ми з такою повагою ставимося до колишніх футболістів, тоді те, що сталося це є кричуща неповага до діючих футболістів, зокрема коломийських "Карпат", до їхніх вболівальників, до всіх людей, які причетні до коломийського футболу

Зараз я хочу звернутися до наших вболівальників, до всіх жителів нашого міста. Ми зробили все для того, щоб кубок приїхав в Коломию. Нажаль людський фактор вирішив кінцевий результат. Я обіцяю, що останні тури чемпіонату області, які буде грати наша команда, пройдуть в жорсткій і безкомпромісній боротьбі. Наші цілі незмінні -  ми хочемо привезти медалі чемпіонату Івано-Франківської області і зробимо все для того, щоб так сталося. Дякую всім, хто нас підтримав.

На душі зараз дуже прикро. Не знаю на скільки нам вдасться відновитися морально до недільного матчу, але ми прикладемо максимум зусить, щоб результат був позитивний і докажемо, що "Карпати" (Коломия) гідна свого міста. Це напевно буде ключовий матч для нас. 

 Також хочу звернутися до представників Івано-Франківської обласної федерації футболу. Шановні колеги, те, що сталося, це безпрецендентний епізод в історії прикарпатського футболу. ні команді "Оскар", ні нам кубок завойований в такий спосіб, ні слави, ні честі не приносить. І тим більше задоволення від самого футболу. З повагою до наших суперників, ми обурені тим що сталося і чекаємо відповідної реакції з боку відповідних органів самої федерації. Якщо цей епізод залишиться без розгляду, ми маємо право на протест. І своїм правом обов'язково скористаємося. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: