Президент "Руху" Григорій Козловський: Події на Одещині – це анархія

19 вересня 15:31
Переглядів: 1207

Президент діючого чемпіона України серед аматорів винниківського "Руху" Григорій Козловський прокоментував скандальні події у фінальній частині групового турніру чемпіонату України серед аматорів.

Нагадаємо, в ОДЕКа з Оржева (Рівненська область) забрали участь у фіналі турніру через буцімто те, що у матчі групового турніру зіграв гравець, який мав перебір жовтих карток, і відповідно мав бути дискваліфікований, а матч "Колос" (Зачепилівка) - ФК "Вінниця", який завершився з рахунком 7:0 на користь харків'ян, підозрюється у договірному.

"Хотів би основний акцент зробити двох речах, - каже Григорій Козловський. - Це технічна поразка команді ОДЕК та договірний матч "Колос" - ФК "Вінниця". Вважаю, що команду ОДЕК вбили і навмисно підставили. Команда ОДЕК є аматорською, а відповідно асоціація аматорського футболу сама мала проконтролювати і попередити команду хто з гравців є дискваліфікованим. Якщо в такий спосіб команда "Балкани" готова вибороти статус чемпіона України серед аматорів, то ми готові їй віддати і цей, і минулорічний кубок. Це, а особливо матч "Колос" - ФК "Вінниця", не що інше як анархія та футбольне бл..во. Дуже хочу, аби федерація футболу України переглянула матч "Колос" - ФК "Вінниця" та подивилася нам в очі. Мабуть, це зробити буде соромно. Не хочу зайвий раз говорити, що порядок у футболі потрібно робити знизу. Якщо це не буде зроблено, то бл..во буде продовжуватися і на інших рівнях. Якщо комусь потрібен такий цирк в аматорському футболі, то ми у ньому клоунами не будемо", - сказав Григорій Козловський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: