"Продексім" - "Ураган" - 3:3. Післямова

21 вересня 20:38
Переглядів: 174

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд:

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Гра була дуже видовищною, цікавою, інтригуючою. Але в деякій міри ми розчаровані, адже мали перевагу у моментах, які наші хлопці, на жаль, не використали. А коли херсонці вели у рахунку 2:1, тому хотілося бодай за нічию зачепитися. Але це молодість, я це вкотре говорю, в нас брак майстерності, мало забиваємо. В нас колосальна проблема з реалізацією.

Залишається тільки одне, як завжди, - терпіти, працювати. Знаю, що ми рухаємося в правильному напрямку. Хотілося б віддати належне команді "Продексім", це - хороша боєздатна команда, тому вітаю їх із дебютом в Екстра-лізі.

Ігор МОСКВИЧОВ, головний тренер "Продексіма":
- Найголовніше це те, що задоволені вболівальники! Все-таки ми граємо для наших фанатів, тому головне, щоб вони отримали хороші враження від матчу. Не скажу, що результат мене повністю влаштовує, адже хотілося перемогти і команду налаштовували на здобуття трьох очок. Але, тим не менш, підсумок, як на мене, закономірний, адже перемога одної з команд була б несправедливою. Можна сказати, що нічия - це той результат, який влаштовує і нас, і суперника.

Щодо гри, то мені не сподобався контроль м'яча нашої першої четвірки в першому таймі: футболісти "ховалися" від м'яча, позбувалися його. Спостерігати це зі сторони було просто жахливо. В другому таймі ситуація дещо покращилася - краще контролювали м'яч, старалися наносити удари. Насамкінець, хотів би і відзначити атмосферу в залі, це мені дуже імпонувало, це було так званою тренерською віддушиною, за що дякую вболівальникам.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: