Прикарпатці здобули тринадцять нагород на Кубку України з кікбоксингу WAKO

05 листопада 19:15
Переглядів: 131

У жовтні у Черкасах відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах лайт-контакт, пойнт-файтинг, фул-контакт і музичні форми.

У змаганнях взяли участь 250 учасників з 14 областей України. Наша область була представленна восьми спортсменами - вихованцями Олега і Катерини Соловей, які представляють ДЮСШ №1 ФСТ "Україна".

Результати франківських спорстменів:

Орлов Нікіта -69 кг. 1 м.лайт-контакт і пойнт файтинг

Демчишин Данило -79 кг.1 м.лайт-контакт і пойнт файтинг

Грищук Іван -84 кг.1 м.лайт-контакт і пойнт файтинг

Белов Артем -89 кг.1 м.лайт-контакт і пойнт файтинг

Шкварок Діана -50 кг.1 м.лайт-контакт і пойнт файтинг

Бойчук Марко -63 кг.3 м.лайт-контакт і 1 м.пойнт файтинг

Пашков Олексій -69 кг.3 м.лайт-контакт

Загалом наша збірна здобула 11 золотих і 2 бронзові нагороди. У загальному заліку Івано-Франківська область посіла друге загальнокомандне місце серед 14 областей України, поступившись господарам кубку, збірній Черкаської області, а третьою стала збірна Хмельницької області.

Незабаром, а саме 22-29 листопада, в ірландському Дубліні відбудеться чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO, в якому візьмуть участь п'ятеро іванофранківців та тренер збірної України, ЗТУ Олег Соловей. Наші хлопці перед кубком України пройшли перший етап зборів, а з 9 листопада почнеться другий етап зборів, після якого вони вирушать на чемпіонат світу.

Зазначимо, що версія кікбоксингу WAKO є першою і основною, а також членом міжнародного антидопінгового комітету WADA, членом SPORTACCORD. Тільки ця версія включена до програми Всесвітніх Ігор і всесвітніх Ігор единоборств (SPORT COMBAT GAMES).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: