Рейтинг кращих нокаутів 2014 році за участю українських боксерів-професіоналі - відео

14 січня 19:40
Переглядів: 260

Рейтинг кращих нокаутів 2014 році за участю українських боксерів-професіоналів. Подаємо їх в хронологічному порядку.

1. Олександр Гвоздик - Майк Монтойя, США. 12 квітня, США

Бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні дебютував на професіональному ринзі з ефектного нокауту у першому раунді – правим прямим у щелепу. Нині у Гвоздика, який виступає у напівтяжкій ваговій категорії, чотири перемоги у чотирьох боях, три з них нокаутом.

2. Віктор Постол – Сельчук Айдін, Туреччина. 17 травня, США

Киянин нокаутував в 11‑му раунді колишнього претендента на чемпіонський титул брутальним правим аперкотом після затяжної серії ударів. На сьогодні він №1 у рейтингу WBC у першій напівсередній ваговій категорії. Невдовзі має отримати шанс позмагатися за чемпіонський титул.

3. Олександр Усик - Сесар Давід Кренс, Аргентина. 31 травня, Одеса, Україна

Олімпійський чемпіон Лондона у своєму четвертому поєдинку на профі-ринзі у четвертому раунді нокаутував опонента лівим боковим по корпусу. В Усика наразі провів шість боїв – усі виграв нокаутом. Зараз він на четвертому місці рейтингу WBO у першій важкій вазі. В кінці нового року може вийти на титульний бій.

4. Євген Хитров - Кріс Чатман, США. 6 червня, США

У п'ятому бою серед професіоналів чемпіон світу 2011 року жорстко нокаутував опонента лівим боком у щелепу. В українського панчера, який виступає у середній вазі, зараз сім перемог у семи поєдинках. Усі виграв нокаутом.

5. Володимир Кличко – Кубрат Пулєв, Болгарія. 15 листопада, Німеччина

Лідер надважкого дивізіону поставив ефектну крапку у принциповому протистоянні з непоступливим претендентом лівим боковим у голову в п'ятому раунді. До цього тричі відправляв суперника на підлогу аналогічними ударами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: