Резервісти ФК Тернопіль перемогли основу

10 вересня 08:56
Переглядів: 256

9 вересня на футбольному полі Тернопільського педагогічного університету ФК Тернопіль провів двосторонку. В матчі основи на резервістів перемогу святкували останні — 3:2.

Рахунок у матчі на 8-й хвилині відкрив Андрій Капелян, який здійснив прохід по лівому краю і метрів з восьми потужно пробив під поперечину (0:1). Вирівняв становище на полі на 26-й хвилині Сергій Полянчук. З першим ударом Сергія справився його тезка Чернобай, а з повторним — ні (1:1). А на 30 хвилині в контратаці Артур Дорі втік від опікунів і елегантно пробив повз воротаря (2:1). Одразу на старті другого тайму потужний удар лівою ногою у "дев’ятку" вдався Ігореві Курилу (2:2). А вирішальний гол у двостороці забив Полянчук. Сергій протягнув м’яча від центра поля, обіграв Чернобая і "поклав" м’яча в порожні ворота (3:2). Наприкінці поєдинку команда укомплектована гравцями основи влаштувала справжній штурм воріт суперникам. Однак резервісти вистояли. Єдине, що вдалося основі — відзначитися на останній хвилині голом з офсайду від Сергія Атласюка.

Команди виступали в таких складах: "оранжеві" — Чернобай – Курило, Атласюк Дубчак, Клекот — Кондзьолка, Чорний, Гаврилюк, Соколовський, Кривий — Капелян; "зелені" — Кравчук — Козовик, Т. Семенець, Радкевич, Алексевич — Кіцак, Гром’як, Дорі, Сороцький — Різник, Полянчук.

Зазначимо, що по різних причинах у двосторонці не брали участі півзахисник Віталій Богданов (мікро ушкодження) та захисник Олександр Музика (розірвана зв'язка гомілковостопного суглоба).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: