Сергій Чернобай: "Матч з "Гірником-Спорт" – рядова гра чемпіонату"

19 вересня 09:02
Переглядів: 133

Основний страж воріт ФК «Тернопіль» Сергій Чернобай на прохання клубної прес-служби розповів про очікування від матчу зі своєю колишньою командою «Гірник-Спорт».

– Якісь позитивні чи негативні сторони своєї колишньої команди я не можну знати. Колектив «Гірника-Спорт», коли в ньому я грав і нинішній порівнювати дуже важко, позаяк з тих пір у команді з Комсомольська залишився лише один футболіст. Всі решта – нові люди. На матч з «Гірником-Спорт» будемо налаштовуватися, як на звичний поєдинок, адже це рядова гра чемпіонату. При цьому підходимо до матчу в бійцівському настрої і спробуємо показати всі свої найкращі сторони.   

– Останній матч у Комсомольську тернопільська команда програла 0:4. На твій погляд, чи зробили футболісти ФК «Тернопіль» з того поєдинку правильні висновки?

– Звичайно, висновки зробили. Ту гру ми детально вивчали, тренери вказали на слабкі сторони кожного нашого футболіста, показали помилки в тому чи іншому ігровому епізоді. Будемо намагатися подібних помилок більше не допускати і досягнути позитивного результату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: