"Шахтар" зіграв останній поєдинок на "Арені Львів" - відео

22 травня 15:40
Переглядів: 2731

Матч останнього туру чемпіонату проти «Карпат» «гірники» зіграють у Києві. «Се-ля-ві» чи «до побачення» нашому місту донеччани казали кубковою дуеллю проти «Дніпра». Дещо скандально, але «Шахтар» все ж вирвав потрібну нічию 1:1 та оформив путівку до фіналу. Та чомусь настрій у «гірників» був не дуже і святковим. Атмосферу довкола поєдинку відчув Віталій Кулачковський.

До стартового свистка півгодини. Вболівальники поспішають на стадіон. Загалом їх збереться більше 15 тисяч. Немало якщо не горло дертимуть, то бодай кулаки триматимуть за «Дніпро», точніше, за Мирона Маркевича.

«Та дійсно я дуже вдячний львів’янам за таку підтримку. Ми постараємося їх не підвести через тиждень», — розповідає головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич.

Шахтар вигриз потрібний результат, але ейфорії від того у «гірників» не було. Вони зосередились на тому, що знову вдома грали, як на виїзді.

«На жаль, в українському футболі на перший план виходить політика, а не спорт. Схоже, до нас ставляться, як до команди з Донецька, у якого, вочевидь, конфлікт з Україною. Це видно по публіці. Дуже шкода, що львівська публіка нас так сприймає. Ми цього не заслужили», — каже головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу.

За рік у Львові «гірники» завоювали своїх уболівальників. Їхні домашні матчі збирають більше людей, ніж місцевих «Карпат».

Начебто переможне прощання «гірників» та Львова — із гірким присмаком взаємної образи. Шахтарі у весь голос кричать: з радістю переїдуть з нашого міста. Що це: емоції, шантаж чи реальна перспектива — покаже час. Але як би там не було і донеччанам, і львів'янам є за що сказати одне одному дякую.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: