СК "Енергія": Третя поспіль перемога

19 вересня 09:41
Переглядів: 165

Футзалісти львівської «Енергії» здобули третю поспіль перемогу у новому чемпіонаті Екстра-ліги. З рахунком 3:1 команда Максима Павленка обіграла ЛТК-ІНБЕВ-НПУ.

У першому таймі «Енергія» не мала проблем з суперником. Команда Максима Павленка поступово захопила лідерство на майданчику та диктувала свої умови. Особливо це проявилося у другій половині першого тайму, коли свою перевагу на майданчику гравці «Енергії» втілили у два забиті голи.

У першій половину першого тайму «Енергія» в атаці діяла гостріше, проте брак завершального пасу, неточні удари та сейви воротаря Соколовського зберігали нулі на табло. Команда Валерія Туркіна при кожній можливості намагалася використати свої швидкості. Гра ЛТК-ІНБЕВ-НПУ у першому таймі аж ніяк не була безнадійною. Директоренко та Мороховець мали хороші можливості пробити Андрія Пітулю.

Результат у першому таймі для «Енергії» зробила друга четвірка. Найбільше спрацювала зв’язка братів Грицин. В обох голах старшому Миколі асистував молодший Михайло. Грицина-старший забивав красиво, особливо другий гол, коли витримав гросмейстерську паузу та перед ударом переклав м’яч з однієї ноги на іншу.

При рахунку 2:0 на користь «Енергії» гра «зелено-білих» у другому таймі не була такою яскравою, як це було у другій половині першого тайму. Команда ЛТК-ІНБЕВ-НПУ моментами виглядала дуже непогано і навіть могла скоротити розрив у рахунку. В деяких моментах «Енергію» виручав Пітуля, а в деяких моментах гравці гостей били мимо воріт.

«Енергії» також не вдавалося забити третій гол і зняти усі питання про переможця матчу. Хороші моменти мали Кузь та Грицина-старший, проте в обох випадках «енергетики» били мимо цілі. Не оформив Микола Грицина і хет-трик після того як пробив 10-метровий за шостий фол «телефоністів». У цьому епізоді задум «енергетика» вміло прочитав воротар Олександр Сухов.

На 36 хвилині зусиллями Мороховця гості скоротили розрив у рахунку і повернули у матч інтригу. Втім, на більше команду Валерія Туркіна не вистачило. У грі з п’ятим польовим гравцям гості нічого витиснути не зуміли. Більше того, за 3 секунди до сирени після помилки Мороховця Михайло Грицина запустив «круглого» у порожні ворота, тим самим підтвердивши третю поспіль перемогу своєї команди.

У середу, 23 вересня, «Енергія» зіграє на виїзді проти місцевого «Локомотива». Матч у Харкові стане не тільки центральним у турі, а центральним в усьому чемпіонаті загалом.

«Енергія» (Львів) – ЛТК-ІНБЕВ-НПУ (Луганськ, Житомир, Київ) – 3:1 (2:0)

«Енергія»: Пітуля, Федюк (к), Маринюк, Денис, Кузь – Павленко, Мик. Грицина, Мих. Грицина, Коваль

ЛТК-ІНБЕВ-НПУ: Соколовський (Сухов, 21) – Горло, Дзюба (к), Фаренюк, Мануйленко, Концеба, Чеберяк, Цапов, Директоренко, Мороховець

Голи: Мик. Грицина, 11,16, Мих. Грицина, 40 - Мороховець, 36)

Судді: С. Дребужан (Мукачево), О. Хомич (Луцьк)

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: