Скандал довкола стадіону Франкового університету закінчився позитивно для львів’ян

25 червня 15:48
Переглядів: 745

Львів’яни обурені тим, що адміністрація університету обмежила для них вхід, відтак конфлікт вирішився – люди знову можуть безкоштовно займатися спортом на майданчику.

Студенти та мешканці прилеглої території зустрілись із адміністрацією університету. Львів’ян турбувало питання обмеження входу на стадіон після 17:00, а керівництво - нібито неправдива інформація, розповсюджена активістами «Автономного Опору». Нагадаємо, активісти упевнені, що стадіон університету Франка чекає комерціалізація. Адміністрація повісила замок на двері та заборонила займатися спортом після 17.00 год. Під час зустрічі із активістами, керівники обурились та сказали, що усі коментарі, які поза камерою давали охоронець та завідувач кафедри фізкультури ЛНУ – неправдиві.

«Проте обмежений доступ до спорткомплексу все-ж зробили, декілька тижнів він був відкритий лише до 17:00. Люди, які відпочивають на стадіоні, обурюються: після 17-ої години на тренування лише починають приходити львів’яни. Активісти відвідували ректора університету, брали участь у робочій групи з приводу цієї проблеми і вимога була єдиною: зробити вільним користування стадіоном з 6.00 до 23.00 години у робочі, вихідні й святкові дні», - розповідають активісти «Автономного Опору».

В результаті, адміністрація пообіцяла, що стадіон знову буде відкритий протягом дня, як цього вимагають львів’яни.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: