Скандальний фінал кубка Івано-Франківської області. Гол все-таки був, арбітрів покарають

16 жовтня 10:00
Переглядів: 342

Експертна комісія комітету арбітрів обласної федерації футболу прийняла рішення стосовно скандальної кінцівки фінального поєдинку Кубка області, який завершився перемогою «Оскара» з Підгір’я в серії 11-метрових ударів (3:2).

15 жовтня на засіданні експертної комісії розглядався епізод матчу «Оскар» – «Карпати», який стався під час серії післяматчевих пенальті, коли арбітр Тарас Семанюк не зарахував взяття воріт після удару коломиянина Максима Попадюка.

Нагадаємо: після пострілу гравця «Карпат», за рахунку 3:2, м’яч знову влучив у поперечину, відскочив на лінію воріт і вилетів в поле.

Розглянувши суперечливий епізод Експертна комісія Комітету арбітрів ІФФФ прийняла рішення, яке підтвердило взяття воріт, що доведено відеоповтором. Разом із тим, згідно рішення експертної комісії, дії суддівської бригади на чолі з арбітром Семанюком, розглянуть на Комітеті арбітрів ФФУ, після чого приймуть рішення стосовно санкцій.

Разом із тим, на найближчому засіданні контрольно-дисциплінарного комітету ІФФФ розглянуть дії команди-фіналіста – «Карпати» (Коломия), гравці якої не вийшли на нагородження, відмовившись від медалей. Окрім того, санкції можуть бути застосовані й до «карпатівських» вболівальників, які після завершення поєдинку скандували непристойні речівки на адресу судді та кидали на поле сміття.

— Екстрене засідання КДК можу зібрати й завтра, так би мовити, по гарячих слідах. Але на даний момент ми ще не прийняли рішення стосовно дати його проведення, – відзначив перший заступник голови ІФФФ Василь Сікора.

Відео запис скандального голу:

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: