Сьома перемога винниківського "Руху" у другій лізі

15 вересня 10:15
Переглядів: 234

Винниківський «Рух» здобув сьому перемогу у другій лізі. Наша команда у матчі 9 туру на власному полі мінімально обіграла «Мир» з Горностаївки – 1:0. Єдиний гол у матчі у першому таймі провів Олег Панасюк.

Загалом, «Рух» у першому таймі створив більш, ніж достатньо гольових моментів. Команда Романа Гданського фактично в усіх компонентах гри переважала суперника. Гольових моментів за перший тайм «Рух» створив, мабуть, на кілька матчів, однак зумів реалізувати лище один. Свій прем’єрний гол на професійному рівні вдалося забити Олегові Панасюку. Молодий гравець «Руху» скористався відмінною передачею Ярослава Кінаша і не без допомоги рикошету зумів вивести свою команду вперед уже на шостій хвилині поєдинку.

Повівши у рахунку, гравці «Руху» аж ніяк не збавили обертів. Господарі поля прововжували грати різноманітно в атаці: можливості зробити рахунок 2:0 мали Борис Баранець та Олексій Омельченко. В останнього було як мінімум два гольових моменти у першому таймі, однак жодного з них нападник «Руху» не реалізував.

Для впевненішої гри у цьому матчі команді господарів другий гол був необхідний, як повітр’я. Втім, і без нього винниківчани у цьому матчі виглядали впевнено. «Мир» за увесь перший тайм лише кілька разів перейшов центр поля. Роботи в кіпера «Руху» Олександра Дяченка було небагато.

Другий тайм для вболівальників «Руху» вийшов уже менш цікавим. З кожною зіграною хвилиною гравці «Руху» розуміли, що 1:0 – це також перемога і повноцінні три очки. Натомість гравці «Миру» розуміли, що з «Рухом» все-таки можна грати, а відтак при кожній кращій нагоді намагалися перейти в позиційну атаку чи контратаку.

Найреальніший момент зробити рахунок 1:1 мав Рафальський. Після подачі з флангу Ярослав не зміг влучити у ворота. Цей момент у виконанні гравців «Миру» був першим, і, по суті, останнім небезпечним у цьому поєдинку. До завершення гри футболісти «Руху», окрім власних атак, проводили успішні дії у захисті.

На вістрі атаки у другому таймі гравці «Руху» моментами діяли гостро та небезпечно, однак у першій 45-хвилинці команда Романа Гданського створила більше гольових моментів. На завершальній стадії атаки бракувало останнього пасу чи влучного завершального удару. Як мінімум двічі у другому таймі гравці господарів не замкнули дальню штангу після прострілів з флангів. Окрім того, воротар «Миру» Сергій Семено грав безпомилково.

Гра на утримання рахунку 1:0, ймовірно, таки мала місце у цьому матчі. Гравці «Руху» у другій половині другого тайму часто давали грати супернику «першим» номером, однак коли гравці «Миру» доходили до штрафного майданчику «Руху», м’яч відлітав або за межі ігрового поля, або в боротьбу у центр.

Після матчу головний тренер «Руху» Роман Гданського не приховував того, що у цьому матчі команда врешті-решт уже зіграла в щось таке, що подібне на футбол. Наставник «Руху» також додав, що не забитий другий гол у першому таймі таки вніс в гру свої корективи на другу половину матчу. Втім, як би не було, «Рух», перегравши суперника у першому таймі, здобув справедливу перемогу з рахунком 1:0. Ця перемога стала сьомою для винниківчан у чемпіонаті другої ліги і повернула наша команду на перше місце в турнірній таблиці.

У неділю, 18 вересня, «Рух» в рамках 10 туру чемпіонату зіграє вдома з хмельницьким «Поділлям». Початок матчу на стадіоні імені Богдана Маркевича о 17:00. Що цікаво, цей матч винниківчани повинні були грати на виїзді, однак через реконструкцію стадіону у Хмельницькому «Рух» пішов на зустріч супернику і дав згоду на матч у Винниках. У другому колі чемпіонату «Рух» зіграє з «Поділлям» уже у Хмельницькому.

«Рух» (Винники) – «Мир» (Горностаївка) – 1:0 (1:0)

«Рух»: Дяченко, Романюк, Гурський, Дмитрух, Бідловський, Чучман, Кінаш (Кікоть, 65), Б. Баранець (Шептицький, 78), Панасюк (Іванов, 46), Козловський, Омельченко

«Мир»: Семено, Чмеленко, Рафальський, Притиковський  (Музиченко, 60), Лаптєв, Томенко, Бондаренко, Шмат, Кривич (Комягін, 60), Савченко, Кателін (Насімі, 77).

Гол: Панасюк, 6

Попередження: Гурський, 44, Кікоть, 90+2 – Притиковський, 17, Кривич, 39, Рафальський, 72

Арбітр: Д. Резніков (Кам’янське)

За матеріалами: fcruh.com