Сотні велосипедистів виїхали з Івано-Франківська на 70-кілометровий марафон

28 червня 17:31
Переглядів: 261

Сьогодні, 28 червня, з Вічевого майдану Івано-Франківська стартував всеукраїнський велопробіг «Прикарпаття збирає друзів». Захід приурочили одразу до двох свят – Дня молоді та Дня Конституції.

Понад дві сотні любителів двоколісного транспорту зібралися в центрі Івано-Франківська для участі у веломарафоні. Така акція в обласному центрі Прикарпаття відбувається уже вчетверте.

Цього року марафон повністю виправдав статус всеукраїнського: взяти у ньому участь з’їхались велосипедисти з різних міст України – Львова, Чернігова, Закарпаття і навіть з окупованого Криму. Полюбив івано-франківський марафон і велосипедист з Болгарії  – Роса. Він приїхав на Прикарпаття спеціально заради цього заходу.

«Я приїхав саме на веломарафон. Торік я також брав у ньому участь і мені дуже сподобалось. Тепер маю тут багато друзів, тому приїхав і цього року», – розповів болгарин Роса.

Після обов’язкової реєстрації, колона велосипедистів з Вічевого майдану рушила до селища Богородчани у передгір’ї Карпат. Як розповіла організатор заходу, директор міського центру дозвілля для дітей та юнацтва Леся Зваричук, переїзд до Богородчан - це лише розминка. У райцентрі до марафону долучилися місцеві велосипедисти, після чого колона вирушила за маршрутом: Старі Богородчани – с.Саджава – с.Глибоке – с.Хмелівка – урочище Рубень – с.Росільна – с.Підгір’я.

Подолавши понад 70 кілометрів, велосипедисти повернуться на стадіон в Богородчанах, де їх чекатиме гаряий обід та різноманітні розваги. Для тих, хто не зможе пройти весь маршрут і зійде з дистанції, організатори підготували автобус. Учасників велопробігу супроводжує екіпаж ДАІ та швидка допомога.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: