Спаринг. "Карпати" – "Б93" (Копенгаген, Данія) – 2:2

14 лютого 15:30
Переглядів: 171

14.02.2017, 10:00. Анталья. Сонячно. +10°С

«КАРПАТИ»: Мозіль (Данилів, 67), Стасишин, Виздрик (Веремієнко, 72), Сениця (Скотаренко, 46), Лебеденко (Завінський, 70), Малашевський (Сільченко, 67), Толочко, Лебедь, Саламаха (Саутін, 60), Войтович, Заїкин (Гладкий, 46).

Головний тренер – Олег Дулуб. 

«Б93»: Чанг, Вандер, Люндсгаард, Саламе, Крістоферсон, Монтано, Вальтер, Саланді, Моурітц, Бюр, Рошані.

Головний тренер – Сюне Єнсен.

Голи за «Карпати»: Лебедь, 14, Войтович, 86.

Вилучення: Саламаха, 59 (груба гра).

На перший тайм команда вийшла у такому складі: Мозіль, Стасишин, Виздрик, Сениця, Лебеденко, Малашевський, Толочко, Лебедь, Саламаха, Войтович, Заїкин.

З перших хвилин «Карпати» тримали ситуацію під контролем: багато атакували, володіли м’ячем, та і взагалі почувались як повноправні господарі на полі. У першому таймі «зелено-білим» вдавались хороші контрвипади, з якими данці не завжди справлялись. Натомість, «Б-93» майже нічого не створив біля воріт Олега Мозіля.

Карпатівці відкрили рахунок вже на початку матчу. Максим Саламаха виборов м’яча у підході до карної зони, але прориваючись до воріт, був збитий воротарем. Та призначення 11-метрового було вже не потрібне, адже круглого підхопив Лебедь і пробив у порожні ворота.

Після відкритого рахунку та численних невдач у діях данців, гра «зелено-білих» заспокоїлась і, як наслідок, зменшилась кількість атак. Свій шанс зрівняти рахунок «Б-93» використав на повну. Подача з кутового завершилась хаосом біля володінь Мозіля, данці просто заштовхали м’яча у сітку воріт за допомогою рикошету – 1:1.

Значна перевага «левів» на полі та велика кількість гольових атак, все ж не призвели до збільшення рахунку. Хорошу нагоду забивати мав Остап Малашевський, після сильного удару якого данців вберегла перекладина.

На другий тайм «Карпати» вийшли у такому складі: Мозіль, Стасишин, Виздрик, Скотаренко, Лебеденко, Малашевський, Толочко, Саламаха, Войтович, Лебедь, Гладкий.

У другому таймі ситуація кардинально не змінилась, «Карпати» продовжували володіти перевагою. За винятком хіба небезпечного моменту, що стався на початку другої 45-хвилинки. Після сильного удару футболіста данської команди, «зелено-білих» врятувала хрестовина воріт.

Ближче до середини другого тайму, гра вирівнялась, активними залишались як «Карпати», так і данці. Не обійшлось і без прикрощів – перестарався Саламаха, за відмашку якого арбітр показав Максиму пряму червону картку. Майже відразу білоруський рефері дозволив провести заміну карпатівцям, на поле вийшов Дмитро Саутін. 

Після чергового стандарту та необережних дій «зелено-білих» у власній карній зоні, данці вийшли вперед. Але програвати «Карпати» наміру не мали, тому кожну можливість біля воріт «леви» намагались перетворити на гол.

Так і сталось. Володимир Войтович поборовся до кінця та сильно пробив по воротах. Кіпер упіймав круглого, але коли вже той перетнув воротарську лінію – лайнсмен вказав на середину поля. 

Отож, свій останній спаринг карпатівці завершують бойовою нічиєю 2:2 і повертаються до Львова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: