Справжні дівчата грають в футбол - відео

12 березня 11:00
Переглядів: 2114

На спортивному майданчику зустрілися спортсменки з шести областей України. Сім команд розігрували кубок  10-го ювілейного турніру,  присвяченого  Міжнородному дню жінки і миру.

Переможний реванш на весняному турнірі взяла місцева  дівоча каманда. На попередніх обласних змаганнях вони програли футболісткам  Надвірної. Відтак,  за рахунок технічної гри здобули перемогу.

Дебютанти турніру - чернігівський "Спартак". Дівчата неодноразові призери обласних та всеукраїнських змагань з футзалу. До Івано-Франківска  приїхали,  аби випробувати власні сили на спортмайданчику.

Упродовж останніх років значно зросла футзальна майстерність учасників турніру, кажуть тренери. А також зріс інтерес дівчат до цього виду спорту.

Весняний футбольний турнір для багатьох комад став своєрідним іспитом на професіоналізм. А ще вони отримали  новий ігровий  досвід . Організатори кажуть, завдяки таким зустрічам розвивається жіночий футбол.

Футбольну  першість  вибороли спортсменки з Волинської області. Срібними призерами стали чернігівчанки. Івано-Франківська команда здобула "бронзу".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: