Топ-5 голів 16 туру Екстра-ліги - відео

05 березня 00:05
Переглядів: 378

Продовжуємо відслідковувати найкращі влучні удари за підсумками кожного з турів. Цього разу до об"єктиву нашого рейтингу потрапили такі голи та їх автори:

Валентин Цвєлих, "Лукас". У цьому матчі Валентин відзначився п"ять разів, але другий м"яч Цвєлих заслуговує особливої уваги. нічого зайвого -прийняв, обробив і влучно пробив без шансів для Лисенка!

Михайло Волянюк, "Кардинал-Рівне". Зазвичай, у футзалі не є рідкістю голи від власного карного майданчика. От і Михайлові Волянюку вдався класний удар, після якого трибуни ДЮСШ-4 заповнились оплисками і радісними криками!

Дмитро Бондар, "Локомотив". Прицільний постріл Дмитра з лівої не тільки приніс перемогу залізничникам, а й потрапив до нашого рейтингу кращих голів. Не виключаємо і помилки Кардаша, та удар видався дійсно класним! 

Дмитро Калуков, "Спортлідер+". Дивувати уболівальників голами Дмитрові не звикати. все ж кращий бомбардир на даний момент. З трійки влучних пострілів Дмитра у матчі з "Лукасом" найефектнішим виглядає перший гол, потужний потріл від попереччини - тепер вже Байдак капітулює!

Ігор Бойченко, "Приват". Новачок "Привату" у матчі з "Ураганом" досить добре виглядав на паркеті, а його м"яч цілком міг принести господарям хоча б нічию. Та не так сталось, як гадалось, тому єдине, що ми можемо запропонувати Ігорю - перше місце у рейтингу голів шістнадцятого туру!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: