ТОП-5 голів матчів-відповідей 1/4 Екстра-ліги - відео

21 квітня 09:37
Переглядів: 385

Насолоджуємось п"ятіркою кращих голів других та третіх матчів 1/4 фіналу:

- Андрій Чуднов (Спортлідер+). Класична футзальна комбінація "скидка через стовпа" завершилась потужним ударом Андрія. Красивий, а головне - своєчасний гол!

- Павло Пічкуров (Титан-Зоря). Перехопивши сферу, Павло у стилі Коноплянки пройшов майже увесь майданчик, прибрав фінтом захисника і не залишив шансів Лисенку.

- Віталій Танський (Кардинал-Рівне). Здається - нічого особливого, але це лише на перший погляд. Одним дотиком Віталій залишив не при справах Багряка, протягнув м"яча і щосили запустив того над Кардашем. Удар вийшов настільки потужним, що сфера одразу вилетіла з воріт! Додає цінності голу і час, коли він був забитий!

- Михайло Зварич (Ураган). Михайло вже потрапляв до нашого рейтингу завдяки дальнім пострілам. Цього разу "гармата" від Зварича застала зненацька Юрія Савенка. І хоч не обійшлось без рикошету, та на красу голу це аж ніяк не впливає...

- Дмитро Бондар (Локомотив). Перше місце ми віддали Дмитрові за той спокій, з яким він забив свій другий м"яч у зустрічі. Одного дотику після пасу Журби вистачило, щоб: прийняти сферу, відіграти захисника і підробити круглого собі під удар. Класика футзалу!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: