ТОП-5 результативних суддівських помилок

14 березня 14:04
Переглядів: 388

Матч між «Карпатами» та «Олімпіком» запам’ятався грубими суддівськими помилками, які вже визнали на рівні ФФУ. Так, комітет арбітрів погодився з думкою експертів, які аналізували роботу Миколи Балакіна – арбітра ФІФА. Під час незарахованого голу Акулініна, комітет арбітрів ФФУ вважає дії помічника головного рефері «поспішними та несвоєчасними». Так само стверджується, що епізод зі Шведом у карній зоні гостей мав би закінчитися призначенням пенальті. 

У матчі проти «Олімпіка» арбітр припустився, щонайменше, двох кричущих та результативних помилок. Але так само, на користь суперника, відверто помилялися судді в інших матчах у цьому чемпіонаті. Зокрема, не було зарахований гол у ворота «Зорі» (за рахунку 0:0, у підсумку поразка 0:2), не було призначено очевидні пенальті у двох матчах. В поєдинку проти «Сталі» арбітр не помітив очевидного порушення правил, коли збивали Гуцуляка на четвертій компенсованій хвилині (у підсумку нічия 0:0), а також не менш очевидний фол на Карраскалю в матчі проти «Маріуполя», який «Карпати» програли 0:1.

Ці епізоди, а також ідентичні порушення правил з різним трактуванням арбітрів, у вигляді бонусу, дивіться у відеосюжеті:

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: