Тренер чемпіонів Андріан Петрущак: "ММА розвиває бійця всестороннє"

04 травня 10:27
Переглядів: 172

ММА – змішані бойові мистецтва , часто невірно звані “боями без правил”, що представляють собою поєднання безлічі технік , шкіл і напрямів єдиноборств.

МІКС-ФАЙТ це повноконтактний поєдинок із застосуванням ударної техніки руками, ногами та колінами, а також боротьби, як в стійці, так і на підлозі (в партері) з використанням больових та задушливих прийомів.

Здобути перемогу в МІКС-ФАЙТІ зможе тільки по справжньому сильний та технічний боєць, здатний нестандартно та творчо мислити. Спочатку в поєдинках ММА брали участь представники будь-яких традиційних видів єдиноборств: карате, дзюдо, самбо, кікбоксинг.

Сьогодні на Івано-Франківщині швидкими темпами розвивається школа професійної підготовки бійців з мікс-файту, сучасні бійці – це універсали, що ведуть бій як у стійці, так і в партері.

Про останні успіхи, зокрема, перемоги українських та зарубіжних змаганнях, зокрема, на турнірах у Польщі та Китаї, а також розвиток змішаних єдиноборств на Прикарпатті та плани на майбутнє, ми дізнавалися у одного з кращих вітчизняний наставників Андріана ПЕТРУЩАКА .

Довідка:

ПЕТРУЩАК Андріан

Керівник напрямку ЄДИНОБОРСТВА мережі спортклубів «Альянс»

Тренер з ФРІ-ФАЙТУ/ММА, греплінгу, тайського боксу

Сертифікований тренер з фрі-файту і таїландського боксу;

Кращий тренер України з фрі-фату 2015р. (серед юніорів);

Другий номер рейтингу кращих тренерів України з фрі-фату 2015р. (серед дорослих);

Входить в ТОП-10 кращих тренерів з фрі-файту України вже декілька років поспіль;

Кращий тренер із змішаних єдиноборств ММА Івано-Франківської області 2014р., церемонія нагородження «Воїн Року»;

Кращий тренер з ФРІ-ФАЙТУ Івано-Франківської області 2012,2015рр., церемонія нагородження «Воїн Року»;

Співзасновник серії турнірів “Кубок Буковеля” з фрі-файту;

Виховав 1 Майстра Спорту Міжнародного Класу (Сапа Тарас), 7 Майстрів Спорту України (Сабадаш Павло, Янко Василь, Вульчин Іван, Сливінський Іван, Сапа Андрій, Чуревич Андрій, Ісай Михайло), більше 15 Кандидатів у Майстри Спорту з фрі-файту, таїландського боксу і кікбоксингу;

Виховав команду-переможця Чемпіонату України з фрі-файту 2015 р. та  команду-переможця Чемпіонату України з фрі-файту, розділ ММА 2015р.;

Серед його вихованців призери Чемпіонатів Світу з фрі-файту, переможці Всеукраїнських і Міжнародних турнірів, чемпіони і призери Чемпіонатів України з фрі-файту, кікбоксингу і тайського боксу, греплінгу, топові бійці-профессіонали України з ММА, зокрема Сапа Тарас, Сабадаш Павло, Янко Василь та ін.

Тренерський стаж 9 років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: