Тренер ФК "Тернопіль-Педуніверситет" Василь Івегеш прокоментував матч проти чернівецького "Університету"

06 листопада 11:00
Переглядів: 145

Головний тренер ФК «Тернопіль-Педуніверситет» Василь Івегеш прокоментував хід матчу 5-го туру в студентській лізі проти чернівецького «Університету», в якому його підопічні перемогли – 2:0.

– Ми весь час важко граємо проти студентської команди з Чернівців. Це добротний колектив, кілька гравців якого грають у «Буковині». Щодо матчу, то скажу своїм молодим та перспективним гравцям: такий футбол, який ми показували в першому таймі, грати не можна. Футбол потрібно грати з бажанням, на високих швидкостях, відкриватися, тримати своїх гравців. Почали ми матч не погано, потім зовсім втратили стрункість. У другому таймі за рахунок організації гри, замін нам вдалося довести поєдинок до логічного завершення, вигравши 2:0.

– Кого з гравців можете відзначити в своїй команді?

– З перших хвилин на поле вийшли здебільшого футболісти, які заявлені за команду майстрів. Сподівався, що вони будуть виділятися на фоні суперника, але… Однозначно, виділив би гру Ігоря Курила, який весь ігровий тягар тримає на своїй плечах. Оборонець Юрія Заставецький чіплявся за м’яч. Всі решта зіграли нижче своїх можливостей. Той ж Юрій Соколовський не може відійти від останніх матчів у першій лізі, Тарас Кривий зіграв після хвороби…

– Чи не вважаєте Ви, що на суботній матч проти київського «Динамо-2» гравці студентської команди підійдуть дещо втомленими?  

– На наступний день після матчу футболісти, які брали участь у матчі студентських команд, проведуть відновлювальні процедури. Думаю, три дні вистачить, щоб підвести їх в оптимальній фізичній формі на матч з «Динамо-2». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: