Тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш розповів про підготовку команди до останнього матчу в 2015 році

21 листопада 10:30
Переглядів: 369

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш напередодні домашнього поєдинку 18-го туру в першій лізі проти харківського «Геліосу» розповів про те, як команда готувалася і з яким настроєм підходить до останнього матчу в 2015 році.  

– На сьогоднішній день у нашої команди важка ситуація, два футболісти пропускають гру (Ігор Сороцький та Андрій Дубчак). Щодо травмованих, то їх майже немає. Виходить у череди травм Василь Чорний, котрий працює ще не на повну силу. Окрім того, серед тижня у нас був поєдинок студентської ліги, у якому виступало чимало футболістів, які заявлені за команду першої ліги. Їх не просто відновити, адже весь ігровий час матчу в Рівному йшов дощ, відповідно фізична втома дається взнаки. Але для нас ця ситуація не нова. З «Геліосом» будемо боротися, тим більше, за моїми спостереженнями, чим більше навантаження, тим краще грають футболісти ФК «Тернопіль» і, навпаки, десь менші навантаження даєш і одразу результат погіршується.

– У Вас є така приказка, яку часто любите повторювати футболістам, мовляв, вкрай потрібно виграти перший поєдинок року, щоб на стадіон весь рік ходив уболівальник і останній матч, щоб команду не розпустили…

– Я хотів би, щоб моя приказка збулася і цього разу, адже хочеться вдалося зіграти і з позитивним настроєм піти на зимову перерву. Але це буде зробити не просто, адже погодні умови дуже складні, тому не думаю, що техніка футболістів у цьому матчі вийде на перший план. Однозначно, головною буде функціональна підготовка - хто виграє силову боротьбу та хто кращий буде підготовлений фізично. Ми знаємо, що «Геліос»  – це добротна команда, збалансована в усіх ланках, колектив який практично однією рукою чіпляється за Прем’єр-лігу.  

– Останній тиждень у Тернополі були складні кліматичні умови, чи вдалося виконати все з запланованого у підготовці до матчу з «Геліосом»?

– На початках футболісти тренувалися двома групами. Більше того, ті гравці, котрі були задіяні в матчі студентської ліги, отримали один день відпочинку. Однак, наприкінці підготовки погода нас і справді вибила з колії, тому замість передматчевого тренування вирішили провести додаткове теоретичне заняття. Після нього 17 футболістів відбули на базу, де безпосереднього готуватимуться до матчу з «Геліосом»

– Очікуєте на підтримку 12-го гравця в останньому матчі футбольного року?

– Я б хотів, щоб вболівальники прийшли на цю гру, запрошую їх підтримати нашу команду. Ми ж будемо робити максимально все від нас залежне, щоб гідно виступити в цьому матчі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: