Тріо "левів" зіграли за збірну U-20 зі словаками

03 червня 15:30
Переглядів: 111

Юніорська збірна команда України, сформована з гравців віком до 20 років (1996 рк народження і молодші), у товариській зустрічі під час навчально-тренувального збору у Словаччині розійшлася миром із місцевою молодіжною збірною U-21 – 1:1. У складі «синьо-жовтих» зіграли у матчі й троє гравців «Карпат» – захисники Іван Лобай та Василь Кравець і атакувальний хавбек Олексій Гуцуляк.

У середині першої половини гри підопічні Сергія Попова вийшли вперед у рахунку завдяки влучному удару Зотька, який вдало підключився до атаки своєї команди під час стандартного положення, пише офіційний сайт ФФУ.

На жаль, втримати переможний рахунок «синьо-жовтим» не вдалося. Словаки заграли активніше після перерви, і за 15 хвилин до завершення поєдинку Хрену вдалося відзначитися у воротах Безрука, а господарям – уникнути поразки.