Турнір пам’яті Івана Краснецького відбувся в Івано-Франківську

02 червня 13:05
Переглядів: 130

Футбольний турнір пам’яті прикарпатського спортсмена та тренера Івана Краснецького відбувся в Івано-Франківську. На футбольне поле вийшли команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. Такі змагання пам’яті одного з представників “золотого” покоління прикарпатських футболістів проходять вже четвертий рік поспіль. За цей час у них встигли взяли участь понад десяток дитячих команд Прикарпаття. Цього року у турнірі дебютували юні футболісти з Бурштина, Косова та Калуша.

Для тренерів подібні турніри – це нагода оцінити можливості своїх юних вихованців та перейняти досвід інших. Аби потім успішно брати участь в різноманітних обласних першостях.

Організатори турніру розповідають, змагання, приурочені пам’яті видатних прикарпатських спортсменів вже стали традиційними. У такий спосіб молоде покоління віддає шану своїм вчителям та наставникам.

Іван Краснецький за своє життя захищав кольори Івано-Франківського “Спартака”, Львівського СКА та Сумського “Фрунзенця”. За час тренерської кар’єри вчив спортсменів понад десятка прикарпатських футбольних команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: