У День воротаря львівські голкіпери поділились секретами свого ремесла

09 грудня 17:35
Переглядів: 215

8 грудня — професійний день голкіпера. Про них кажуть: особливі люди, від яких залежить половина успіху команди.

Страж воріт ватерпольного «Динамо» Олег Раврик зізнався: іноді важко втриматись на місці, коли команда атакує суперника. Хочеться допомогти партнерам. Хлопець ділиться професійними тонкощами: «Коли починається гра, для мене, як і для багатьох інших воротарів, краще зразу відбити удар-два. І ти зразу в формі, налаштований на гру».

Головний тренер «динамівців» Ігор Зінкевич у минулому теж воротар. Колись. Аби втримати удачу, не голився. Іноді згадує про старий забобон. Але оскільки «Динамо» здебільшого перемагає, довелось би відрощувати довжелезну бороду.

А от Єлизавета Гілязетдінова сподівається лише на власні сили. У жодні перестороги не вірить. ЇЇ колега Марія Гладун підкреслює. Що гравець цього амплуа мусить бути ще й трохи психологом: « Коли відбиваю семиметрові удари, якось собі загадую наперед. Приблизно стараюся поставити себе на місце польового гравця. Тобто я моделюю ситуацію в своїй голові. Намагаюсь випередити події»

Для воротарів «Енергії» Володимира Кардаша та Андрія Пітулі у дитинстві кумиром був легендарний Фаб’єн Бартез. Тепер і самі пробують його хліба. Володимир Кардаш зазначив: «У футзалі воротар — це навіть не половина, а 70% успіху. За ним — останнє слово»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: