У горах Карпатах "невідомі" літали на лижах - відео

17 січня 20:01
Переглядів: 547

Загалом очевидці нарахували 36 "літаючих" лижників.

13 січня 2013 року на навчально-спортивній базі «Черемош» на Верховинщині проведено чемпіонат Прикарпаття серед юнаків зі стрибків на лижах з трампліна.

 Відкрили чемпіонат області начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Мирослав Карабін, голова районної державної адміністрації Василь Гондурак та керівник апарату районної державної адміністрації Василь Бровчук, які в своїх виступах побажали спортсменам перемог. Також було зазначено, що дані змагання проводяться з метою відбору та підготовки спортсменів області до Всеукраїнських змагань та до зимових Олімпійських ігор 2014 року.

 У змаганнях взяли участь 36 спортсменів з Верховинського, Надвірнянського районів та селища Ворохта.

 У загальнокомандному заліку за найбільшою сумою набраних залікових балів перше місце посіли спортсмени Верховинщини, друге – спортсмени Надвірнянського району, третє – Ворохти.

 У молодшій віковій групі перше місце посів Антон Корчук (Верховина), у середній віковій групі перемогу отримав Микола Кушнірчук (Надвірна) і в старшій віковій групі переможцем став Віталій Додюк (Верховина).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: