У Івано-Франківську на бігові доріжки вийшли близько тисячі спортсменів

15 жовтня 19:37
Переглядів: 263

Івано-Франківськ обома ногами за легку атлетику! Це засвідчив перший благодійний півмарафон. На бігові доріжки вийшли близько тисячі спортсменів. Стартували також і представники з інших міст – Львова, Києва, Харкова та Одеси. Організатори відзначили масштаби цього легкоатлетичного забігу.

Дистанції учасники обирали відповідно своїх сил і можливостей – 21,10 та 3 кілометри. Поряд з професіоналами олімпійського спорту – аматори, діти і… собаки. Наймолодші учасники та “чотирилапі” щодуху бігли аж 300 метрів. Мотивацією були смачні призи від спонсорів. Спортивна родина “на колесах ” змагалася одразу в 2-х номінаціях. Мама бігла півмарафон, а тато з сином – коротку дистанцію. Спеціально для тренувань придбали спортивний дитячий візочок. Кажуть, поки в сімейних пробіжках вони одинокі. Та сподіваються, після спортивної акції чимало молодих родин займуться легкою атлетикою.

Розминали ноги від офісних буднів учасники в бізнес-естафетах. На Івано-Франківський Півмарофанон прибула збірна зі Львова. Там – колеги по роботі, на біговій доріжці – спортивна команда. Жартують, шеф відправив бігати, як покарання за виробничі промахи. А найактивнішого забіяку – на півмарафон.
Відома спортсменка Христина Стуй тренувала бігунів- початківців. Разом з ними вийшла на бігові доріжки. Каже, організаторам вдалося об’єднити людей заради доброї справи.

За попередніми підрахунками під час благодійного Півмарафону вдалося зібрати близько п’ятдесяти тисяч гривень. Виручені кошти організатори передадуть на лікування поранених в зоні АТО та благодійній організації “ДІм Сірка”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: