У Івано-Франківську назвали кращих скороходів"

21 жовтня 20:31
Переглядів: 233

У Івано-Франківську назвали кращих “скороходів”. Їх визначили одразу дві спортивні події – XVIII Міжнародний кубок «Вечірній Івано-Франківськ» та Чемпіонат України зі спортивної ходьби. До обласного центру прибули спортивні делегації з усіх куточків України та представники близького зарубіжжя. Ці змагання стали своєрідною «розминкою» перед Чемпіонатом Європи зі спортивної ходьби.

Легкоатлети змагалися на бігових доріжках від 3 до 50 кілометрів. Подолати найдовшу дистанцію для будь-якого спортсмена вважається особистою перемогою. Адже попри фізичну підготовку необхідна і моральна стійкість. Вікові групи легкоатлетів також були поділені на кілька категорій: від 12 років – до найстаршого спортсмена – 76 років. Родзинкою змагання став показовий виступ ветеранів спортивної ходьби. «Вищий пілотаж» в легкоатлетичній естафеті продемонстрував заслужений тренер Молдови Олег Хащевський.

Другий день чемпіонату України зі спортивної ходьби та Міжнародному кубку «Вечірній Івано-Франківськ» завершився церемонією нагородження. Призові місця здобули лише українські спортсмени. А от серед іванофранківців медалі вибороли Ганна Суслик, Олексій Соловій, Анастасія Соловій і Діана Бігун. Вони представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: