У Києві відбулося засідання Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України

15 листопада 14:21
Переглядів: 295

У Києві відбулось засідання Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України, в якому взяли участь представники львівських «Карпат». Головне питання порядку денного – звинувачення генеральним директором «зелено-білих» Ігорем Дедишином низки чиновників ФФУ у корупції.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня. Спорт» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Це вже вдруге поспіль гендиректора «Карпат» Ігоря Дедишина викликають на засідання Комітету етики та чесної гри.

«Хотілося б отримати відповіді на питання, які також накопичились за останній час. Зокрема, до діяльності комітету з етики і чесної гри, а також до діяльності інших комітетів Федерації футболу», – наголосив Дедишин.

Прохання «Карпат» зробити засідання відкритим для преси, Комітет не задовольнив і цього разу. Розмова тривала на підвищених тонах і за зачиненими дверима. Втім остаточних висновків у корупційному питанні футбольний орган не зробив.

«Ігор Михайлович направив нам клопотання для того, щоб ми запросили на засідання комітету тих людей, на адресу яких були висловлювання. І тому ми прийняли рішення сьогодні призупинили засідання комітету», – повідомив голова комітету з етики і чесної гри Володимир Мариновський.

«Я хочу, щоб і це засідання комітету дало відповіді на запитання: чи існують подвійні стандарти в українському футболі, і чи рівними є правила гри для усіх учасників футбольного дійства», – зазначив Дедишин.

Дата нового засідання КЕЧГ за участі усіх сторін конфлікту наразі не відома. Втім, провести його обидві сторони хочуть до грудневого конгресу ФФУ.

Нагадаємо, раніше Ігор Дедишин звинуватив українських футбольних чиновників у незаконних фінансових операціях та хабарництві. Зокрема, гендиректор «Карпат» розповів, як у нього вимагали гроші в палаті з вирішення спорів за вигідне для клубу судове рішення. Згодом ФК «Карпати» надав докази подвійних стандартів у роботі Комітету етики і чесної гри ФФУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: