У львівській спортивній школі "Олімпія" відремонтували тренувальні зали

10 лютого 10:54
Переглядів: 140

Для вихованців спортивної школи «Олімпія», які вправляються у стрільбі з лука, відремонтували тренувальні зали. Приміщення для стрільби з лука не бачило ремонту ще з 70-х років ХХ століття. Тож відновлювати довелося усі приміщення: три зали зі стрілецькими дистанціями на 3, 18 та 30 метрів. Також облаштували окремі душові й туалети для хлопців та дівчат. Для тренувань встановили орбітрек, бігову доріжку, гантелі та тренажери.

Лучниця Марія Момовська не впізнає рідних стін. Дівчина нещодавно здобула звання кандидата в майстри спорту і пишається, що тут вчиться.

«Тут були сині стіни. Холодно було, але дуже хотіла займатися. Нарешті прийшов час змін і я думаю, що новий зал заохочуватиме дітей займатися ще більше», – розповідає лучниця Марія Момовська.

Зараз у школі займається 70 лучників. Тренери сподіваються, що після ремонту охочих стане ще більше.

«Батьки бачать, що в залах у нас тепло, чисто та акуратно. Діти обов’язково зараз перевзуваються, переодягаються. Раніше було так: заходили – добре, що ти є – займаємося», – каже тренер Олександр Несен.

Ремонт лучної школи тривав три роки. На нього витратили майже 1,5 млн грн.

«Окремо купили необхідний інвентар, поставили нові меблі. Зараз ми зробили проект і цього року ще придбаємо спеціальні конструкції для зберігання луків. Їх неможливо купити – можна тільки замовити», – розповів працівник управління молоді та спорту ЛМР Петро Гошовський.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, лучна стрільба – один із основних видів спорту у Львові. Адже саме тут заснували Світову федерацію стрільби з лука.

«Ми зацікавлені в тому, щоби діти займалися в прекрасних умовах і щоб охочих займатися було більше. Щоб ми робили нові лучні поля, щоби ми проводили чемпіонати найвищого рівня», – каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: