У Львові діти з ураженням опорно-рухового апарату змагаються у боча

28 січня 10:30
Переглядів: 299

Львівські інваспортсмени провели перші змагання у році. У місті відбуваються старти із боча ― гри, в якій можуть брати участь люди навіть з дуже складними ураженнями опорно-рухового апарату. У львівських команд гостювали колективи з Борислава та Золочева.

Правила тут доволі прості: учасники команд-суперників по черзі кидають кулі червоного або синього кольору. Їх слід докотити якомога ближче до контрольного м`яча-джека. Але змагання приносять багато радості учасникам.

Одна із спортсменок Соломія розповіла: «Мене тут всі люблять, поважають. Щоб не розгубити прихильників, я краще починаю кидати. А коли я в Білому Камені, наприклад, то я щось ніяк не кидаю нормально».

Ще один учасник Ярослав зізнався: «Мені не дуже добре виходить. Але я буду їсти багато каші і покращувати результат».

Гра розвиває координацію, окомір, вчить кмітливості. А ще такі змагання сприяють соціалізації дітей. Тут вони знаходять друзів і підтримку.

Цьогоріч вперше в історії українська збірна із боча почала готуватися до відбору на Паралімпіаду. І у нашому місті потрохи готують кадри для майбутньої зміни. На цих стартах придивляються до кандидатів в обласну команду, яка у травні поїде на чемпіонат України в Одесі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: