У Львові стартував турнір молодих лучників "Олімпійські надії"

06 травня 13:45
Переглядів: 411

У Львові розпочався традиційний Всеукраїнський турнір зі стрільби з лука «Олімпійські надії». Уже 20-ий за ліком. Старти зібрали понад 200 «робін гудів».

Суддя національної категорії Надія Кокот зазначила: «Це перспективні молоді спортсмени, найсильніші спортсмени областей. Для них це етап відбору до Кубка Європи».

Юніори стріляють на 90 та 70 метрів. Кадетам дісталася дистанція 60 і 50 метрів. Учасник змагань Роман Шеремет розповів: «Уперше в цьому турнірі взяв участь 2 роки тому. З того часу результати помітно виросли. Зараз це небо і земля. Я підняв свої показники десь на 30 очок. І сподіваюся, непогано завершу змагання».

Повправлятися приїхали й іноземні гості – дванадцятеро спортсменів із Білорусі. На чолі зі срібним призером московської Олімпіади Борисом Ісаченком. Він тепер тренує молодих лучників. Коуч підкреслив: «В Україні висока конкуренція у стрільбі з лука. Тому до вас корисно їздити за досвідом, за знаннями. У Львові, наскільки я знаю, досі є вищі навчальні заклади у цій сфері. В Білорусі ніде нема вищого закладу. У нас не готують тренерів зі стрільби з лука. У вас готують. Тому як не скористатися досвідом?».

Маленький «Шервуд» у Львові таборитиметься чотири дні. Особиста першість триватиме до неділі, 7 травня. А у понеділок, 8 травня, спортсмени поміряються силами у командному заліку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: