Українська збірна, в якій 5 тернополян, виступить на Європейських іграх у Баку

11 червня 09:15
Переглядів: 185

Перші Європейські ігри сьогодні стартували в Баку. На Євроолімпіаду виступить й українська збірна, в якій п’ятеро тернополян. На підтримку започаткованій олімпійській ініціативі сьогодні відбувся масовий легкоатлетичний крос “Олімпійська миля”, який започаткували студенти й викладачі ТНЕУ ще минулого року.

Легкоатлетичний крос “Університетська миля” другий рік поспіль провели у Тернополі. Пропагувати фізичне виховання в такий спосіб вирішили у ТНЕУ. Забіг присвятили олімпійському дню та першим олімпіським Європейським іграм, які стартували у Баку в Азербайджані, де в складі збірної України Тернопільщину представить п’ять спортсменів. Загалом близько 2 тисяч людей в Тернополі пробігли від Надставної церкви до центрального корпусу ТНЕУ, де підняли Прапор України та Олімпійський прапор.

– Це одна миля – приблизно півтора кілометра, в принципі, це доступна дистанція для всіх людей навіть непідготовлених, бо це якщо бігти в помірному темпі, звичайному для кожної людини, це підбирає кожний під себе, це пробігти дистанцію можна дуже легко, – каже учасник ХХІІ Зимових олімпійських ігор в Сочі, санний спорт Олександр Оболончик.

– Сьогодні наша велика університетська родина, це біля 2000 чоловік, планують здійснити цей пробіг від церкви Надставної до нашого центрального корпусу, щоб всім нашим жителям, рідним тернополянам показати, що саме спорт, саме фізична культура є запорукою нашого здоров’я, – додає ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий.

Легкоатлетичний крос “Університетська миля” планують організовувати щороку, й запрошують на оздоровчий пробіг усіх охочих.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: