Українські біатлоністи покинули подіум під час виконання гімну Росії через помилку звукорежисера

30 січня 15:30
Переглядів: 111

Збірна України, яка завоювала бронзу у змішаній естафеті під час чемпіонату Європи, покинула церемонію нагородження під час виконання гімну Росії не з ідеологічних або політичних причин.

Про це повідомив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак. За його словами, причиною цього стала помилка звукорежисера. Польські організатори змагань ввімкнули російський гімн під час квіткової церемонії, однак швидко вимкнули звук, зрозумівши свою помилку, оскільки національний гімн для переможців вмикають під час нагородженнями медалями.

Тому українські біатлоністи, які покинули подіум, коли почав звучати гімн Росії, зробили це автоматично. Також вслід за українцями подіум покинули російські спортсмени.

Як розповів представник збірної Росії Алєксєй Волков, біатлоністи зійшли з подіуму автоматично, так як завжди це роблять піcля квіткової церемонії. У свою чергу, гімн Росії, представники якої завоювали золото змішаної естафети, прозвучав пізніше - під час нагородження медалями.

Додамо, що у мережі активно розповсюджують інформацію, нібито українські біатлоністи спеціально покинули подіум, як тільки зазвучав гімн Росії. Чемпіонат Європи з біатлону відбувся у польському містечку Душніки-Здруй, під час якого збірна України завоювала чотири нагороди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: