Українські паралімпійці повернулися до Києва зі словами: Слава Україні! - відео

18 березня 23:40
Переглядів: 809

Незважаючи на ситуацію в Криму, вони не бойкотували паралімпіаду в Сочі, а навпаки, доводили, що вони за мир та за Україну.

«Ми приїхали з перемогою! З перемогою – не медалі. З перемогою не над кимось. Ми приїхали з перемогою всієї України. Тому що ми представники своєї держави. Слава Україні!», - каже переможець паралімпіади в Сочі Григорий Вовчинський.

Григорій Вовчинський один з героїв паралімпіади в Сочі. Він виграв золото, чим підтримав тріумф дружини Олександри Кононової, яка з Росії привезла весь комплект нагород. Загалом Україна виграла 5 золотих, 9 срібних та 11 бронзових нагород. Наша збірна повторила досягнення паралімпіади в Туріні. Однак жодного разу під таким тиском спортсмени ще не змагалися. Особливо це добре знає чемпіонка Людмила Павленко. Саме вона на церемонії закриття вийшла з написами «за мир».

«Ми стали центром уваги для всіх країн. В столові, на стадіонах, на треніровках. Ми були номером один для всіх пересудів і обговорів», - говорить переможниця паралімпіади в Сочі Людмила Павленко.

«Феноменальна ситуація, яка символізує те, що ми зробили там на 11 Зимові паралімпіаді. Все співтовариство було на боці України, яка бореться за мир», - каже президент національного Паралімпійського Комітету України Валерій Сушкевич.

Міністерство, незважаючи на труднощі з бюджетом, українським паралімпійцям заплатить понад 22 мільйони гривень. Однак там упевнені, що у грошову еквіваленті їхні успіхи оціни неможливо. Вони герої.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: