Ультрас ПАОКу самі божевільні фанати Греції!

06 серпня 11:45
Переглядів: 833

ПАОК (кольори чорно-білі) - самі божевільні фанати Греції. ПАОК - дійсно народна команда.

Клички: турки, цигани, мусульмани, вболівальники Афін називають їх болгарами.

Стадіон ПАОКа - Тумба (28,701) - давно став легендою, через ту шизи, яку розводять фанати ПАОКа.

Причому на деяких матчах відсоток фанатів на стадіоні досягає 95%! Є кілька угруповань, - Македонці, Сектор-4, які у свою чергу мають багато фан-клубів по всій Греції, але в основному на півночі країни.

Фанам ПАОКа належить найбільше полотно в Греції: воно покриває всю бічну трибуну стадіону!

Виїзди фанатів ПАОКа це завжди жах для простих обивателів: зазвичай всі магазини і бензоколонки закриваються, під загрозою бути розграбованими фанатами! В середньому виїзних фанатів - 3000-4000.

Воістину легендарна особистість лідер фанів ПАОКа - Маскофорос. На його рахунку десятки пробитих голів фанатів інших команд і ментів.

Цікавий факт: Грецький священик Христос Міціос був відсторонений від посади настоятеля храму в передмісті Салонік служби за неналежну поведінку. Священик навіть отримав прізвисько "священик ПАОК" від фанатів клубу, так як він був присутній на всіх матчах команди з шарфом вболівальника поверх ряси, Отець Христос вигукує речівки фанатів ПАОК або розмахує петардой. В інтерв'ю грецькій пресі Христос Міціос пояснив, що як священик, любить молодь і намагається встановити з нею добрі стосунки. Він також заявив, що все одно не кине своїх парафіян і буде продовжувати служити у своїй парафії, нехай навіть і в якості послушника. Асоціація вболівальників клубу ПАОК вже розповсюдила заяву, в якій підтримує священика. Фанати також створили в соціальній мережі Facebook групу «Свободу священикові з ПАОК», в якій вже бере участь майже 7,5 тисячі осіб.

ПАОК заснований в 1926 році грецькими біженцями з Константинополя під час другої греко-турецької війни, ПАОК став найсильнішим футбольним клубом в Македонії, і одним з найбільших в Греції.

  • 2-разовий чемпіон Греції (1976,1985)
  • 4-кратний володар кубка Греції (1972,1974,2001,2003)

Фанати дружать з Партизаном

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: