"Ураган - 2 КФВ" - "Княжий Ринок". Прев’ю

17 лютого 10:47
Переглядів: 86

17 лютого, на львівський клуб «Княжий Ринок» очікує непростий поєдинок в Івано-Франківськ проти дублерів місцевого «Урагана». 

Це буде поєдинок п’ятого туру другої ліги й пройде він у коледжі фізичного виховання. Початок матчу - о 13 00. 

У першому колі змагань ці команди між собою грали у місті Лева. Тоді молодих «ураганівців» вистачило лише на один тайм. Після перерви ж завдяки голам Яцишина, Лаби та дублю Фурди «Княжому ринку» вдалося перемогти свого суперника з рахунком 4:0. 

Останній, до слова, не зможе завтра зіграти через травму. Незважаючи на це, очікується вихід на майданчик новачка команди Павла Миколюка, який не грав у першому матчі між цими командами. 

У попередньому турі молоді «ураганівці» ледь не відібрали очки в лідера турнірної таблиці – «Візи-Вторми» з Івано-Франківська (поразка 1:2), то ж завтра на «княжичів» очікує дуже непростий матч. 

У турнірній таблиці другої ліги перше місце посідає ще одна івано-франківська команда – «Віза-Вторма» в активі якої 12 очок, на другому місці – «Княжий Ринок» (9 очок), третє – «Ураган-2 КФВ» (3 очки). А замикає таблицю ще одна львівська команда – «Енергія-ЛДУФК», яка поки що не набрала ще жодного залікового очка. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: