"Ураган" - "Юні-Ламан". Передмова до матчу

06 листопада 08:00
Переглядів: 133

Іван Скіцко та Михайло Зварич поділилися очікуваннями від найближчої гри

У неділю, 6 листопада, "ураганівці" прийматимуть дебютанта Екстра-ліги – команду "Юні-Ламан" із Чорноморська. З якими очікуваннями готуються до матчу 7-го туру чемпіонату України, поділився наставник іванофранківців Іван Скіцко та гравець команди Михайло Зварич.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Команда налаштована тільки на максимальний результат. Незважаючи на те, що до нас їде дебютант, це команда вже взяла перше очко в минулому турі, і ми дуже серйозно відносимось до цього суперника. Добре знаю Сергія Бутенка, знаю, що "Юні-Ламан" грає в агресивний футбол, пресингує два тайми. Мені, як тренеру, імпонують такі ігри. Вірю, що мої хлопці готові, і зможемо реалізувати всі свої моменти, вірю, що кожному футболісту вистачить майстерності. Головне – перемогти, і до кінця першого кола взяти максимальну кількість очок. Мінусом команди-суперника є відсутність виступів в Екстра-лізі і брак досвіду, хоча, варто відзначити, що в складі є досвідчена "четвірка". "Юні-Ламан", як і ми, створює багато моментів, і велика проблема стоїть в реалізації.

- Позаду не дуже простий поєдинок в Херсоні, які висновки зробили?
Поразка в матчі з "Продексімом" на нашій совісті, ми винні самі. Насамперед підвела слабка реалізація. Вкотре відзначу воротаря суперника – Кирила Ципуна, який, можна сказати, сам виграв ту гру. Однозначно, що вся команда робила все для перемоги, але, якщо глянути статистику, то у нас було 5 чистих виходів сам-на-сам, в яких саме Кирило виручив команду. На тактичному занятті ми чітко проаналізували цей поєдинок, тож в майбутньому будемо терпіти на полі, чого нам не вистачило в Херсоні. До того ж, ми заробили непотрібні штрафні. До недільного матчу повинні підійти максимально сконцентрованими. Хочемо порадувати вболівальників хорошою грою і продовжити переможну домашню серію.

- Хто вийде на майданчик - вже визначилися?
До гри ще два дні, тому ще в роздумах. За станом здоров’я не тренувався Юліан Горбатий, за ці дні має надолужувати. Радує, що Шотурма набирає фізичну форму, і зараз на 70-75 % він готовий. Але цей брак він може компенсувати своїм талантом. Конкуренція й надалі велика, що теж не може не тішити.  

- Чи проводиться робота, щодо контролю гравцями своїх емоцій на полі?
Скажу, що в цьому плані "Ураган" - одна з найбільш дисциплінованих команд. Яке би рішення не прийняв арбітр, ми стараємося терпіти, бо знаємо, що неадекватна реакція потягне за собою покарання у вигляді картки.

Михайло ЗВАРИЧ, гравець "Урагану":
- Настрій тільки бойовий і ми націлені тільки на хороший результат. Суперник вміє добре атакувати, захищатися, тому не варто недооцінювати "Юні-Ламан", тож ми підходимо до гри з усією серйозністю. Будемо старатися не дати можливість супернику розкрити свої сильні сторони, і, звичайно, хочемо перемогти.

- Як почуваєш себе в команді з досвідченими гравцями? Чи налагоджена взаємодія?
Дуже приємно грати з професіоналами в одній команді, черпати досвід від них. Це - виконавці високого рівня, гравці національної збірної, учасники чемпіонату світу. На майданчику допомагають, підказують… Щодо взаємодії, то проблем немає, працюємо, стараємося відчувати один одного на полі.

- Через дискаваліфікацію ти пропустив одну гру, які відчуття, коли спостерігаєш за своєю командою збоку?
Якщо чесно, то дуже важко, сильно переживав. Хотілося бути на полі разом з хлопцями і допомагати, щоб перемогти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: