В Івано-Франківську провели відкритий урок з регбі

23 листопада 17:19
Переглядів: 242

Відкриті уроки з різноманітних видів спорту продовжують проводити фахівці відділення фізкультури і спорту міністерства освіти і науки спільно з інститутом післядипломної освіти. Цього разу прикарпатські школярі мали можливість отримати поради як швидше оволодіти таким видом спорту, як регбі. Щоправда для діток цей вид дещо спрощений і носить назву регбі-5.

Такий вид спорту, як регбі уже перестає бути екзотичним для Прикарпаття. Це пов'язано не тільки з успіхами чоловічої команди «Роланд», яка успішно виступає на Всеукраїнському рівні, але й популярністю серед Івано-Франківських школярів, кажуть фахівці і заслуга в цьому фаната цієї справи Михайла Яреми. Саме завдяки йому регбі та регбі-5 розвивається в школах обласного центру.

На відміну від справжнього регбі, регбі-5 є безконтактним видом. Відтак ним з задоволенням займаються Івано-Франківські школярі. В ігровій формі дітки, таким чином, розвивають спритність, швидкість та координацію руху, а вже в старших класах, за словами тренерів, учні зможуть спробувати себе і в справжньому регбі. До речі, саме спортсменів з Івано-Франківського «Роланду» вже запрошують грати за іноземні команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: