В Івано-Франківську тренувальні збори проводять юнацькі збірні команди України з баскетболу

20 серпня 18:26
Переглядів: 1611

В Івано-Франківську тренувальні збори проводять національні збірні команди України з баскетболу віком до 14-ти та 15-ти років.

Хлопці готуються до чемпіонату Європи, який відбудеться у 2019-му році. Досі, колектив збирали лише напередодні світової першості і команді не вдавалося зігратися.Таким чином , на сьогодні збірна Україна, в цій віковій категорії, виступає лише в категорії "Б".

Тепер федерація баскетболу робить все можливе аби виправити ситуацію і покращити результати . Тому до чемпіонату Європи готуються заздалегідь-розповідають тренери. Кажуть, в склад збірної входять хлопці з різних міст України, які виступають в юнацькій баскетбольній лізі. Хоч з Івано-Франківська представників в команді поки що немає, проте тренувальні збори проводять саме тут.

Оскільки в місті створені хороші умови для роботи та вигідне географічне положення. Адже протягом зборів баскетболісти братимуть участь і в міжнародних турнірах за кордоном і знову повертатимуться на тренування до обласного центру Прикарпаття.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: