В Івано-Франківську триває чемпіонат з міні-футболу

10 грудня 14:05
Переглядів: 197

Ще один “гарячий” футбольний день потрапив в спортивну історію міста. В Івано-Франківську триває 4-ий чемпіонат з міні-футболу. В одній з основних ігор “золотої ліги” позмагалися команди «Гранд Корона» та «Ютім». Впродовж усієї гри м’яч вперто котився лише в одні ворота. Відтак з рахунком 6:0 гравці «Гранд Корони» обіграли своїх суперників. Ця перемога додала неабиякого азарту амбітній команді.

Не падають духом і переможені «ютімівці». З цієї гри почерпнуть відповідний урок. А от в наступних поєдинках виборюватимуть кращий результат, стверджує наставник команди. Адже в попередньому сезоні міського чемпіонату з міні- футболу «Ютім» отримав “бронзу”. Відтак футболісти мають намір реабілітуватися в очах свої вболівальників.

Понад три десятки команд змагаються на нинішньому чемпіонаті. Проявити себе виявили бажання чимало команд – новачків. Цей сезон помітний ще певними змінами.

Міський чемпіонат триватиме до березня наступного року. Представник “золотої ліги” отримає путівку у фінал аматорських змагань з міні-футболу України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: