В Івано-Франківську у День фізкультурника відкрили спортивну залу

17 вересня 15:15
Переглядів: 253

В Івано-Франківську відзначили День фізкультурника. Знаковим для шанувальників спорту стало відкриття спортивної зали на базі Муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу. Щодня тут тренується з півтисячі людей різного віку.

Капремонт був нагальним, втім неможливим через фінансові труднощі, кажуть в дирекції ФОКу. Допомогла міськрада. Результат – 150 тисяч гривень з бюджету, і абсолютно реконструйований зал.

Урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбулися на Вічевому майдані. Вихованці 13-ти місцевих ДЮСШа підготували показові виступи та презентували свої заклади. Грамоти та подяки виконавчого комітету міськради та спорткомітету, а також грошові премії, отримали понад три десятки спортсменів.

Нагороди з нагоди професійного свята отримали місцеві спортсмени і від Національного олімпійського комітету.

Кубки та грошові премії олімпійці, котрі за роки незалежності України, гідно представляли Прикарпаття на різних змаганнях, отримали іі від керівника обласного відділення Національного олімпійского комітету . Одне із пріоритетних завдань НОКу- залучити до спорту якомога більше молоді. І особливий акцент – дошкільнята.

Загалом, в Івано-Франківську до фізичної культури і спорту залучено майже третину школярів. Культовими є 34 види спорту, ще понад п’ятдесят – розвиваються.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: