В Івано-Франківську відбувся обласний чемпіонат зі спортивної гімнастики

26 листопада 15:05
Переглядів: 316

Обласний чемпіонат зі спортивної гімнастики відбувся в Івано-Франківську. Турнір зібрав понад сотню юних шанувальників цього виду спорту. Це - вихованці Коломийської та Івано-Франківської дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Чимало учасників чемпіонату прагнуть у майбутньому стати майстрами спорту та брати участь у світових спортивних турнірах. Відтак, складні гімнастичні вправи їм не завада.

У дирекції місцевої спортшколи олімпійського резерву кажуть, загалом в області спортивна гімнастика не надто популярна.  І навіть попри це прикарпатські спортсмени демонструють гідні результати на Всеукраїнських турнірах.

На переконання фахівців, спортивна гімнастика - це одна з найкорисніших для здоров'я дисциплін. Вона змушує працювати практично всі групи м'язів. Це позитивним чином впливає на фізичну форму людини.

Переможці обласної першості зі спортивної гімнастики захищатимуть спортивні прапори Прикарпаття на Всеукраїнських змаганнях "Олімпійські надії". Вони відбудуться в Івано-Франківську у квітні наступного року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: