В Івано-Франківську відбувся обласний легкоатлетичний турнір

16 березня 21:45
Переглядів: 228

Легкоатлети - на старт! В Івано-Франківську відбувся  обласний  легкоатлетичний турнір. На бігову доріжку вийшли   юніори та дорослі легкоатлети. Їх забіг відповідно становив від 1-єї до 6 тисяч метрів. Легкоатлети  виборювали путівку до   збірної команди Прикарпаття, яка візьме участь  в черговому  Чемпіонаті України.

В міському спорткомітеті кажуть, березневі змагання,  по суті.  дали старт новому   легкоатлетичному  сезонові. Обласний чемпіонат зібрав понад півтора сотні спортсменів. Завдання для кожного ,  залежно від вікової категорії, подолати   10 дистанцій. Збірна команда буде відбиратися на Чемпіонат тренерською радою. Судді звертають увагу на швидкісні якості спортсменів і  час подолання дистанції.

На обласному чемпіонаті перемогу серед дівчат віком до 15 років здобула калушанка Мар"яна Федак. Вона подолала дистанцію в тисячу метрів. Каже: було нелегко, але із вірою у серці можна подолати будь-які труднощі.

Нині легкоатлети області готуються ще й до спартакіади з легкоатлетичного двоборства.  Вона стартує  у закритому манежі  в Києві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: