В Івано-Франківську вже 4-й місяць поспіль триває Чемпіонат міста з міні-футболу

09 лютого 22:00
Переглядів: 330

Кращі з - поміж кращих. В Івано-Франківську вже 4-й місяць поспіль триває  Чемпіонат міста з міні-футболу. Звання кращих футзалістів виборюють 3 десятки любительських команд.

Це, зокрема, збірні місцевих приватних підприємств, торгівельних  мереж, приміських сіл, а також   студентські команди. Турніри стартували  у 3-х лігах: "золотій", "срібній" та "бронзовій".

А от лідером  "золотої"  ліги  наразі вважається  команда  "Івано-Франківсьгаз". Футзалісти цього підприємства  беруть участь у Чемпіонаті вже 2-й рік поспіль. Кажуть, футзал має суттєві відмінності  від "великого" футболу. Ця гра потребує блискавичного маневру, неабиякої швидкості і точного удару.  На паркеті  захисник раптово може стати нападаючим і навпаки.

У 3-му турі Чемпіонату футбольний клуб "Січ" поступився команді "Зортекс" з рахунком 2:3. А гравці "Івано-Франківськгазу" здобули перемогу над командою "Благо" - 1:0. Матчі міського Чемпіонату з міні-футболу триватимуть до кінця березня. На переможців  чекають  кубки, медалі  та пам'ятні  призи.