В Івано-Франківську змагалися найсильніші чоловіки західної України

09 травня 13:00
Переглядів: 443

Вчора, 8 травня на "стометрівці" в Івано-Франківську стартували "Богатирські ігри" на Кубок західної України.

Помірятися силами з'їхалися представники з різних регіонів нашої області, Львова та Чернівців, загалом - 11 спортсменів.

Після виконання гімну України, змагання стартували першою вправою - "прогулянкою фермера". Атлети повинні були пронести 15 м два снаряди вагою по 115 кг., а назад протягнути 300 кг колесо.

Наступна вправа, у якій силачі могли продемонструвати свої вміння, було піднімання максимальної ваги колоди. Хто не фіксував колоду на витягнутих руках над головою, вибував зі змагання. Розпочали з 90 кг, а далі вага збільшувалась з кожним заходом на 10 кг, аж поки зі змагання не вибуде останній атлет.

Далі організатори дали можливість спробувати свої сили глядачам. Не залишили без уваги і найменших "богатирів" для яких Назар Павлів провів цікавий конкурс і вручив подарунки.

Після перепочинку на богатирів чекає прогулянка з 300 кг "коромислом" і перекидання колеса такої ж ваги. За словами судді змагань, Назара Павліва, сьогодні будуть відібрані кращі представники, які поїдуть на чемпіонат України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: