В українському боксі почався переділ

23 вересня 13:17
Переглядів: 240

Головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський розповів, яким чином Міжнародна федерація любительського боксу (AIBA) буде розігрувати ліцензії на літні Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Нова система, за словами фахівця, значно ускладнила життя нашим боксерам, яким доведеться робити вибір між Професійної лігою (APB), Всесвітньої серії боксу (WSB) і національної збірної.

«AIBA зробила дійсно складну систему відбору. Якщо ми йдемо по серії Всесвітньої серії боксу, то там буде рейтингова система - боксерам буде даватися певну кількість очок за перемоги у своїй вазі. Серія APB, професіонали, там боксую по 6-8-10 раундів, там інша система - три бої буде достатньо виграти, щоб потрапити на Олімпійські ігри.

Ну а наш бокс, який раніше називали аматорським, олімпійським, тепер AIBA називає його організаційним боксом. Так ось в наступному році будуть проводитися чемпіонат Європи та Європейські олімпійські ігри, але вони не будуть ліцензійними на літні Ігри-2016. А ось на чемпіонаті світу нам дають можливість забрати ліцензії. Але ... в п'яти вагах їх отримають тільки боксери, які посіли перше і друге місце, в чотирьох - три кращих (при цьому два програвші в півфіналі будуть за неї битися), а в суперважкій - тільки один. Для розуміння, в Баку на ЧС-2011 розігрувалося по десять ліцензій в кожній категорії.

Тепер навіть з такими хлопцями, як Денис Беринчик - досвідченими боксерами, зірками світового боксу - потрібно дивитися і визначатися, чи підуть вони в WSB, APB або поїдуть з олімпійською командою на чемпіонат світу. Від тієї ж APB Беринчик вже відмовився - там правила встановлені так, що спортсмени, що виступають там, їхати на чемпіонат Європи і чемпіонат світу вже не матимуть права. Так що будемо думати, куди спортсмена краще пустити».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: